ثبت شرکت در عمان

کشور عمان در طول سالیان اخیر مسیر پیشرفت اقتصادی را به خوبی طی کرده و ثبت شرکت در عمان حرکتی سودآوری به حساب می آید. امروزه یکی از اصلی‌ترین کشور‌ها برای مبادلات تجاری و اقتصادی در خاورمیانه است. بخش اعظم درامد عمان از طریق نفت و فراورده‌های وابسته به نفت تامین می‌شود.
کشور عمان سومین کشور بزرگ شبه‌جزیره محسوب می‌شود و ثبات سیاسی در این کشور تقریبا بالا است و تجارت و کسب‌وکار با شرایط مطلوبی جریان دارد.

برای ثبت کردن کلیه شرکت ها در کشور عمان، مانند سایر کشورها، لازم است که متقاضی مدارک مورد نیاز در این زمینه را تهیه و ارائه نماید. در این میان ممکن است عده ای از متقاضیان از خود سوال نمایند که مدارک ثبت شرکت در عمان شامل چه مواردی می شود و چه اسنادی در این زمینه، می بایست ارائه گردد. اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در عمان به شرح زیر می باشد:

✅ مدارک هویتی کلیه اعضا شرکت شامل کارت پایان خدمت یا معافیت (مخصوص آقایان)، پاسپورت معتبر، عکس و ...

✅ مدارک مربوط به شرکت (من جمله اسناسنامه، تفاهم نامه و...)

✅ گواهی ثبت نام در اتاق بازرگانی عمان

✅ تاییدیه ثبت مربوط به اداره مالیات

✅ گواهی سپرده اولیه و مدارک افتتاح حساب در یک بانک در عمان

✅ گواهی عدم سوء پیشینه

تکمیل و ارائه فرم ثبت شرکت

یکی از اساسی ترین شرایط برای ثبت شرکت در عمان، پرداخت تمامی هزینه‌ های اداری مربوط به ثبت شرکت می باشد. با توجه به نوسات نرخ ارز در سال های گذشته و لزوم داشتن سرمایه به ارز خارجی برای تاسیس و ایجاد شرکت، بسیاری از افراد در صدد این هستند تا از میزان هزینه ثبت شرکت در عمان مطلع شده تا برنامه ریزی های لازم در این خصوص را انجام دهندامتیازات ویژه ثبت شرکت با سرمایه گذاری خارجی در کشور عمان
اخذ اقامت عمان با بالاترین درجه شهروندی یک ساله
امکان اخذ اقامت برای همه شرکا و خانواده هایشان
افتتاح حساب بانکی به صورت شخصی و شرکتی
امکان استفاده از تسهیلات ویژه بانکی
امکان اخذ اقامت این کشور برای خانواده و فرزندان زیر 18 سال
امکان ورود به بازارهای عربی و آفریقایی
با ثبت شرکت در عمان امکان تحصیل فرزندان در همه مقاطع تحصیلی حتی در شعبه های مدارس و دانشگاه های آمریکایی و اروپایی فراهم می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ثبت دلتا در تماس باشید .

 

ثبت شرکت در عمان