خدمات ما ( موسسه حقوقی دلتا )

موسسه حقوقی دلتا به تایید قوه قضائیه و زیر نظر سازمان ثبت شرکت ، سازمان نام و علامت تجاری ، سازمان امور مالیاتی کشور به نام کار و اندیشه سانا به شماره ثبت 50290 و شناسه ملی 14009440992و ایزوله های 10004سال 2018 و 10668 سال 2010 با کادری مجرب ، ساکن غرب تهران آماده ارائه خدمات در ارتباط با شرکت ، برند و انواع فعالیت ها در این حوزه و با متخصصانی با تجربه طی سالها فعالیت در زمینه ثبت شرکت و هر نوع خدمات مربوط به ثبت شرکت را در تهران و شهرستان ها بعلاوه کشورزهای هم مرز با ایران عزیزمون اعم از عمان ، ارمنستان ،ترکیه و گرجستان را به دلیل روابط مناسب با کشورهای فوق برای بهبود عملکرد فعالیت های صنفی برای شما عزیزان ارائه میدهد . موسسه حقوقی دلتا از سال 95 تا به امروز نسبت به کلیه فعالیت های داشته اعم از ثبت برند ،و نقل و انتقال برند و ... و حتی کلیه فعالیت هایی که شما به عنوان یه کارگاه یا کارخانه قصد شروع فعالیت و رشد کسب وکارتان را داشته باشید موسسه حقوقی دلتا کاملا آماده همکاری با شما عزیزان است .

شما اگر قصد واگذاری و فروش شرکت و برند خود را دارید ، بهترین راه این است که که شرکت یا برند خودتان را به موسسه حقوقی دلتا بسپارید ،زیرا موسسه حقوقی دلتا با تجربه ای که در این زمینه دارد صد در صد میتواند در انجام فعالیت های مدنظر شما نقش پررنگی داشته باشد .

برای مثال :

شما فرض کنید که چند سال قبل که کم تجربه تر بودین به اشتباه برای رونق فعالیت ها و کسب و کار خود روی یک مغازه کوچک خود برای بازخورد و نتیجه بهتر شرکت ثبت کردده اید ، که نیازی به ثبت شرکت نبوده است زیرا عملا نام واساسنامه شرکت برای شما به غیر از دردسر و مشکلات چیزی به همراه نداشته و شما میتوانید روی جواز مغازه در خواست یک برند به سازمان نام و علامت تجاری درخواست داده که هم نامی که مدنظر داید را تحویل گرفته و هم سند مالکیت دریافت نمایید ، افزون بر آنکه عین مال منقول قابلیت انتقال دارد.

موسسه حقوقی دلتا به شما پیشنهاد میکند که اگر در منزل خود اقدام به کسب و کاری کرده اید و یا اگر کارگاهی دارید با ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود و یک مجوز مشاغل خانگی شروع به فعالیت کنید ، به دین صورت شما هرگز درباره فعالیت خود به مشکل نخواهید خورد .

کارشناسان فعال با تجربه موسسه دلتا با سابقه ای درخشان آماده همکاری در تمامی زمینه ها با شما عزیزان میباشد ، جهت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره با همکاران ما در ارتباط باشید .

درباره ما