ثبت برند 


طبق قانون ثبت جمهوری اسلامی ایران برند یا همان نام و علامت تجاری ، نشانی است که می توان به وسیله آن کالا های تولیدی و یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص حقیقی یا حقوقی را از سایر کالا ها و یا خدمات مشابه متمایز کرد 

​برند چیست ؟

کارشناسان برندینگ موسسه حقوقی ثبتی کال با ارائه اسامی خاص و یونیک با توجه به تقاضای شما در ثبت انواع برند در طبقات و کالاهای مختلف همیشه یک پیشنهاد عالی برای شما متقاضی محترم ارائه می نمایند . هم چنین استعلام انواع اسم و لوگو به صورت کاملا تخصصی با تعیین احتمال ثبت به صورت درصدی با ارائه گزارش تصویری در این موسسه انجام می پذیرد . قبل ازهرگونه اقدامی با ما تماس بگیرید .

دریافت مشاوره تخصصی خدمات ثبت شرکت

پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.


•    یک برند خوب (نام تجاری) می تواند مشتریان و یا مشترکان شما محصولات شما را از نوع های مشابه تشخیص بدهند و عامل بسیار مهمی در ایجاد شناخت محصولات و خدمات شما و حتی با داشتن برند و مدارک لازم جهت اخذ وام از بانک ها درخواست داده شود استفاده از علامت تجاری موجب ایجاد تفاوت و تمایز بین محصولات و تولید آن مشابه ما شود ، در قرار اعطای نمایندگی علامت تجاری یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید قید شود.

•    تولید کنندگان و تجار و شرکت هایی که می خواهند از طریق دولت و بانک با دریافت وام از خدمات و تولیدات خود حمایت کنند حتما با می بایست علامت و برند تجاری خود را به ثبت برسانند در زمانی یک علامت و نام تجاری خوب، وجهه و جایگاه خاصی به شرکت و کسب و کار شما می بخشد و در صورت مدیریت درست در ارائه خدمات و یا تولیدات شما و موفق بودن علامت تجاری شما تبدیل به دارایی ارزشمندی برای صاحب حقوقی آن می شود.

•    ثبت علامت تجاری بصورت قانونی از هرسوء استفاده احتمالی از خدمات و محصولات شما جلوگیری می کند و بابت علامت تجاری ارزش برند چند برابر می شود.


​​​​​​​

•    پس از ثبت برند با قرارگرفتن علامت مخصوص در بالای نام تجاری اعتبار بین المللی برای برند به دست می آید.

•    علامت تجاری موجب می شود که در بازارهای بین المللی و مذاکرات تجاری طرف قرارداد تولید کننده دارای علامت تجاری را به عنوان شرکتی دارای سابقه و برنامه و اعتبار ببینند.
•    با ثبت علامت تجاری از سرقت طرح ها و ایده های دارای علامت تجاری ثبت شده ممانعت به عمل می آید.

•    علامت تجاری با حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای شناخت کالا و خدمات و همچنین با اجازه دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ توافقی با صاحب علامت تجاری را محافظت می کند.
•    علامت تجاری قابل تمدید شدن به مدت نامحدود با پرداخت مبلغ خاص را دارد.

•    با ثبت علامت تجاری در واقع از آن توسط مراجع قانونی محافظت به عمل می آورید.
​​​​​​​
•    ثبت علامت تجاری مانع تلاش های رقبای غیر منصف مثل متقلبان در سوء استفاده از نوع و روش محصول و یا خدمات شما از نوع نامرغوب و یا متفاوت می شود

​مزایای ثبت برند