خدمات مالیاتی 

​ثبت دلتا

شرکت ها پس از ثبت و انجام امور مالیاتی اعم از تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی باید نسبت به استقرار سیستم حسابداری و مالی منسجم توسط کارشناسان خبره مالی و حسابداری اقدام نمایند .
زیرا شرکت ها کلیه ی امور مالی مربوط به خرید و فروش ،هزینه ها ،حقوق و دستمزد و کلیه دریافتی و پرداختی های شرکت را ثبت و ضبط نمایند تا پایان دوره مالی شرکت به استناد به اسناد مالی مربوط اقدام به تنظیم صورت های مالی و ترازنامه های سود و زیان نمایند و به تناسب این اسناد اظهارنامه مالیاتی عملکرد شرکت که طی یک دوره مالی یکساله طی شد را تنظیم و به اداره مالیاتی مربوط تسلیم نماید.  
  ​​​​​​​

این عملیات مالی باید حتما دقیق و منظم ثبت و ضبط گردد تا منجر به ایجاد مغایرت حساب ها با عملیات مالیاتی نگردد. در این راستا کارشناس مالی و حسابدار سیستم نرم افزاری هوشمند حسابداری را در شرکت ذکور مستقر می نماید و براساس نیازهای مالی و حسابداری شرکت نرم افزار کدینگ و فعال می گردد. لذا انتخاب و استقرار سیستم مالی و حسابداری کار بسیار حساسی برای صاحبان مشاغل می باشد زیرا کوچکترین اشتباه در سیستم حسابداری شاید منجر به درگیری مالیاتی و شمول جرائم مالیاتی گردد .

خدمات مالیاتی چیست ؟

همیشه داشتن یک مشاور قوی در امور مالیاتی که ویژگی های به روز رسانی قوانین مالیاتی و اطلاع از جرایم را داشته باشد دغدغه صاحبان مشاغل بوده و هست .لذا موسسه ثبت دلتا با ایجاد بخش خدمات مالیاتی و حسابداری با تشکیل تیم کار کشته در امور مالیاتی نیاز کار فرمایان و کارآفرینان را مرتفع نموده و از اتلاف هزینه و زمان متقاضیان در ادارجات مالیاتی جلوگیری به عمل آورده است .
​​​​​​​ لذا قبل از هرگونه سیستم مالی و حسابداری جهت کارآمد بودن واحد مالیاتی خود حتما از ما مشاوره اخذ نمایید .

مالیات بر ارزش افزوده مبلغی است که مصرف کننده یا متقاضی خدمات می بایست پرداخت نماید و اخذ و پرداخت آن به دارائی از تکالیف مالیاتی صاحب بنگاه اقتصادی می باشد زیرا مالیات توانایی تشکیل پرونده و رصد مالیاتی کلیه ی اشخاص را نداشته و از مبادی فروش و خرید کالا یا ارائه خدمات می تواند مالیات بر ارزش افزوده را وصول نماید این عدد اکنون 9 درصد از فاکتور فروش محاسبه می گردد و علاوه بر مبلغ اصل کالا یا خدمات اخذ می گردد.​​​​​​​

مؤدیان مالیاتی چه به صورت شخص حقیقی و چه به صورت شخص حقوقی پس از تشکیل پرونده مالیاتی می بایست نسبت به اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده را از مشتری دریافت و دارای مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمایند.   

ترتیب تسلیم اظهارنامه های فصلی یا همان مالیات بر ارزش افزوده به صورت چهار اظهارنامه در یک سال کامل مالی است به طوری که پس از اتمام فصل،مؤدی مالیاتی 15 روز فرصت دارد تا نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده یا همان در اصطلاح لیست فروش فصلی اقدام نماید . در غیر این صورت مؤدی مالیاتی مشمول جرائم سنگین غیر قابل بخشش خواهد شد . لذا صاحبان کسب و کار می بایست حتما پس از تأسیس شرکت و اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی در صورت فعالیت سریعا نسبت به اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده اقدام نمایند تا مشمول جرائم مالیاتی،مالیات بر ارزش افزوده نشوند.                                               ​​​​​​​

مالیات بر ارزش افزوده

دریافت مشاوره تخصصی خدمات مالیاتی

پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.